Serwis Instytucji Pośredniczącej Programu Wiedza Edukacja Rozwój prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie to kompleksowe źródło informacji na temat możliwości uzyskania środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER w woj. warmińsko-mazurskim. Treści, architektura informacji oraz grafika serwisu zostały specjalnie dostosowane do celów i potrzeb użytkowników. Zależy nam, aby każdy Internauta miał pełny dostęp do zamieszczanych materiałów i funkcjonalności, a serwis był zgodny z międzynarodowymi Wytycznymi dla dostępności treści internetowych 2.0 (WCAG 2.0)

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze treści były zrozumiałe, a sposób ich prezentowania wpływał na lepszą czytelność materiałów i pomagał w odbiorze informacji o Funduszach Europejskich w Polsce. Długie teksty dzielimy na akapity, stosujemy wyróżnienia, a trudne słownictwo próbujemy tłumaczyć w Słowniku. Cytaty i ważne informacje są odpowiednio wyróżnione.

Staramy się zapewnić dostępność naszego serwisu, mamy jednak świadomość, że jest to proces, w który powinni angażować się również użytkownicy serwisu. Jeśli więc zauważyłeś jakieś błędy, masz uwagi, sugestie i chcesz nam pomóc poprawić serwis, by był jeszcze bardziej przyjaznym i użytecznym narzędziem, prosimy o wypełnienie dostępnego poniżej formularza.

Pomóż nam poprawić serwis

Twoja opinia jest dla nas ważna. Wyślij nam swoje sugestie.

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

Tekst do identyfikacji Reload-Capcha